Varyforte – niedroga metoda leczenia żylaków bez operacji

Żylaki to schorzenie, na które cierpi jedna na trzy kobiety i jeden na 10 mężczyzn. Rozszerzone żyły i wypustki mogą pojawiać się z różnych przyczyn:

 • czynniki dziedziczne,
 • zaburzenia hormonalne,
 • brak ruchu,
 • ciągłe obciążanie nóg w wyniku częstego przyjmowania pozycji stojącej

Bez względu na źródło choroby, żylaki nieuchronnie prowadzą do obniżenia jakości życia. Rozdzierający ból w łydkach, silne skurcze, nieestetyczne pajączki na nogach to bynajmniej nie najpoważniejsze konsekwencje tej choroby. Wśród zagrożeń dla zdrowia płynących z faktu powstania żylaków, wymieć należy: owrzodzenie żylne, poważną zakrzepica oraz zator płucny, które mogą zakończyć się śmiercią.

Żylaki leczy się tradycyjnymi metodami chirurgicznymi, jednakże nawet po kosztownej operacji, nie znika ryzyko pojawienia się komplikacji. Na szczęście osoby cierpiące na żylaki mogą teraz skorzystać z bezpiecznej alternatywy – kremu Varyforte. Może on pomóc w leczeniu choroby i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

Varyforte usuwa przyczynę, nie objawy choroby

Europejscy flebolodzy twierdzą, że ten lek nie tylko redukuje opuchliznę i łagodzi ból, ale także sprzyja wypłukiwaniu krwi z węzłów i eliminuje szorstkość skóry. Stopniowo wzmacnia także ścianki żył i leczy owrzodzenie. Krem w znacznym stopniu obniża ryzyko powstania zakrzepów. Stosując go regularnie, pacjenci są w stanie w pełni wyleczyć się z tej choroby.

Sekret skuteczności Varyforte to jego naturalny i ekologiczny skład

Formuła kremu Varyforte powstała w oparciu o wyłącznie naturalne składniki, w tym:

 • Wyciąg z propolisu, który poprawia strukturę naczyń krwionośnych, redukuje obrzęk oraz łagodzi ból i dyskomfort.
 • Jad pszczeli, który pomaga przywrócić normalne krążenie krwi, zapobiega skurczom i powstawaniu żylaków.
 • Olejek cedrowy. Ten składnik przyczynia się do regulacji krążenia krwi oraz ma silne działanie prozdrowotne. Olejek cedrowy pomaga pozbyć się uczucia ciężkości nóg oraz zwalcza zewnętrzne objawy żylaków.
 • Wyciąg z kwiatu i owoców kasztanowca. Ten składnik ma właściwości rozrzedzające krew oraz poprawiające przenikalność naczyń włosowatych, co minimalizuje ryzyko wystąpienia zakrzepów.
 • Oliwa z oliwek sprawia, że naczynia krwionośne i skóra zyskują elastyczność.

Sześć powodów, dla których warto wybrać Varyforte

Lekarze coraz częściej zalecają pacjentom stosowanie kremu Varyforte, ponieważ:

 1. Może go stosować każdy, gdyż ze względu na naturalny skład produktu nie ma przeciwwskazań do jego stosowania, można go bezpiecznie używać w ciąży i podczas karmienia piersią.
 2. Produkt ten bardzo łatwo stosować. Aplikuj krem na miejsca zmienione chorobą rano i wieczorem. Ogrzej niewielką ilość kremu w dłoniach, a następnie wcieraj go w skórę aż do całkowitego wchłonięcia.
 3. Krem nie wywołuje uczucia dyskomfortu, nie podrażnia skóry i nie powoduje uczucia mrowienia ani pieczenia.
 4. Efekty leczenia widoczne są niema natychmiast. Już w ciągu 7 dni od rozpoczęcia kuracji, dostrzeżesz, że ilość węzłów się zmniejszyła, a intensywność bólu osłabła.
 5. Krem jest stosunkowo niedrogi. Varyforte jest dziesięciokrotnie tańszy niż operacja lub wewnątrznaczyniowa, laserowa koagulacja żył. Jest to zakup na każdą kieszeń.
 6. Nie ma konieczności wprowadzania zmian w dotychczasowym stylu życia. Można także zapomnieć o długim okresie rekonwalescencji po operacji. Podczas stosowania kremu, można chodzić do pracy, zajmować się swoim hobby, a nawet podróżować.

Badania wykazują, że Varyforte jest znacznie skuteczniejszy i bezpieczniejszy niż hirudoterapia oraz wiele innych produktów na żylaki. Ten niehormonalny krem można z powodzeniem stosować w celu leczenia żylaków w każdym stadium zaawansowania choroby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + one =