Leczenie haluksów przy pomocy Valgus 2 in 1

Pacjenci uskarżają się lekarzom na ból w trakcie chodzenia oraz problemy pojawiające się podczas noszenia normalnego obuwia. Zazwyczaj przyczyną jest odchylenie pierwszej kości śródstopia oraz pojawienie się „guza“ u podstawy dużego palca u nogi. Usztywniacz medyczny Valgus 2 in 1 pomoże wyleczyć haluksy i pozbyć się problemu na zawsze.

Valgus 2 in 1 – jedyny słuszny wybór

Ilość wiarygodnych opinii oraz opisy pozytywnych doświadczeń pozwalają dokonać słusznego wyboru aparatu. Wysoką, niemiecką jakość tego zestawu ortopedycznego potwierdzają badania przeprowadzone na szeroką skalę z udziałem pacjentów cierpiących na zapalenie kaletki maziowej. Zestaw ortopedyczny Valgus 2 in 1 (usztywniacze na dzień i na noc, odpowiednio Valgustep i Valgustop) uzyskał certyfikat jakości oraz spełnia wszelkie wymagane standardy.

W trakcie testów klinicznych ustalono, iż zestaw wywołuje kilka pozytywnych zmian w obrębie stawów pacjentów:

 • Utrzymanie palca u stopy w prawidłowej pozycji. Usunięcie skomplikowanej deformacji palca. W zaledwie 7 dni znikają objawy stanu zapalnego.
 • Wyeliminowane zostaje uczucie dyskomfortu podczas chodzenia. Ostry ból i nieprzyjemne doznania znikają.
 • Następuje pełna korekcja haluksa, a ponadto środek zapobiega zapaleniu stawów śródstopno-paliczkowych. Po zakończeniu 30-dniowej kuracji, haluksy znikają. W efekcie wyrównania centralnej części stopy, zoptymalizowane zostaje obciążenie, na które narażony jest duży palec u nogi. Nawet noszenie ciasnych butów nie wywołuje już uczucia dyskomfortu.

Ponieważ leczenie haluksów przy pomocy zestawu Valgus 2 in 1 trwa tak niewiele czasu, wiele osób zastanawia się, czy ta metoda jest rzeczywiście skuteczna. Jest to bardzo istotne pytanie, szczególnie dla kobiet, które od lat zmagają się z zapaleniem błony lub kaletki maziowej stawu.  Valgus 2 in 1 sprawi, że uwolnisz się od niemijającego bólu i nie będziesz już zmuszona nosić miękkich, luźnych butów.

Także może słusznie zastanawiać, jaki jest sekret skuteczności tego zestawu leczniczego. Rozwiązanie problemu haluksów jest możliwe przy długotrwałym stosowaniu Valgustep i Valgustop przez cały dzień i noc. Usztywniacze na dzień i na noc oddziałują na kości oraz stawy, wywołując permanentny efekt. Nie następuje także przerwa w leczeniu zapalenia kaletki maziowej stawu podczas snu.

Przyczyny i skutki

Nieprzyjemna deformacja zazwyczaj pojawia się w wyniku urazu lub noszenia zbyt ciasnych butów. W efekcie nadmiernego tarcia lub infekcji kaletki maziowej, choroba rozwija się, co wywołuje ból w przedniej części stopy. Niejednokrotnie ból uniemożliwia normalne chodzenie, bądź noszenie ulubionych butów.

Jeżeli proces leczenia nie rozpocznie się na czas, kości śródstopia ulegną deformacji na zewnątrz. Palec przesuwa się do wewnątrz w wyniku ucisku, jaki wywołują ciasne buty na wysokich obcasach. Haluks zaczyna wystawać coraz bardziej i pokrywać się zgrubieniami, na skórze powstaje stan zapalny.

Strategia leczenia haluksów

Zazwyczaj zaleca się stosowanie konwencjonalnych i chirurgicznych metod leczenia dużego palca u nogi lub płaskostopia poprzecznego. Leczenie konwencjonalne z zastosowaniem uniwersalnego usztywniacza Valgus 2 in 1 zalecane jest dla kobiet pomiędzy 20 a 45 rokiem życia. Jednocześnie, wskazane jest noszenie obuwia ortopedycznego. Aby przyspieszyć proces leczenia, specjaliści zalecają stosowanie specjalnych wkładek pod duży palec oraz fizjoterapię w połączeniu z masażem.

Przebieg procesu leczenia zależy od następujących czynników:

 • stopnia giętkości i odchylenia kości,
 • rozmiaru stawu śródstopno-paliczkowego,
 • stopnia zaawansowania choroby zwyrodnieniowej stawów dużego palca u nogi,
 • stopnia nadmiernej ruchomości centralnej części śródstopia,
 • deformacji palca u nogi (haluks),
 • pronacji stopy,
 • poziomu zaawansowania płaskostopia poprzecznego,
 • poziomu zaawansowania płaskostopia podłużnego.

Valgus 2 in 1 rozwiązuje wiele problemów. Pacjencji, którzy cierpią z powodu nieustannego bólu, nie muszą uciekać się do ludowych metod leczenia. Natomiast niezbyt pomocne preparaty farmaceutyczne pozwalają złagodzić objawy jedynie na krótki okres czasu, a kosztowna operacja nie gwarantuje uzyskania pożądanego efektu ani szybkiego powrotu do normalnego funkcjonowania.

Jednakże nowoczesny producent oferuje właściwy, ortopedyczny sposób walki z zapaleniem kaletki maziowej. Zdaniem ekspertów z dziedziny ortopedii, stosowanie połączenia takich usztywniaczy jest bardzo skuteczne i w 98% przypadków dochodzi do korekcji defektów śródstopia. Doskonała jakość usztywniaczy Valgus 2 in 1 sprawia, że antybiotykoterapia staje się zbędna.

Valgustep na dzień

Miękki materiał, z jakiego wykonano aparat nie zmniejsza jego właściwości usztywniających, które są niezbędne dla utrzymania palca w prawidłowej pozycji. Aparat można stosować niemal z każdym rodzajem obuwia. Możesz kupić dowolne buty, które masz ochotę założyć! Specyfika tego modelu opiera się na zapewnieniu właściwego usztywnienia wyłącznie w obrębie stawu dużego palca u nogi, objętego zapaleniem. Aparat w żaden sposób nie ogranicza zakresu ruchu stopy. W przeciwieństwie do innych separatorów, otrzymujesz gwarancję, iż nie dojdzie do wystąpienia stanu zapalnego w sąsiadujących stawach.

Valgustop na noc

Przetestowany przez specjalistów pasek usztywniający powoduje, iż elementy aparatu wytwarzają odpowiedni nacisk na miejsca objęte stanem zapalnym. Efekt noszenia butów lub ciasnych bandaży nie znika w trakcie nocnego snu. Elastyczny a jednocześnie sztywny model utrzymuje śródstopie oraz palec w prawidłowej pozycji. Usztywniacz nie wywołuje bólu ani uczucia dyskomfortu, które mogłyby zaburzać sen. Zestaw całkowicie usuwa przyczyny i skutki choroby, jest to fakt.

Valgus 2 in 1 produkowany jest z materiałów hipoalergicznych. Nie odkładaj zakupu na później. Po prostu zamów teraz bezpieczny zestaw ortopedyczny i rozpocznij skuteczne leczenie za pomocą usztywniaczy. Konsumenci w Europie, Stanach Zjednoczonych, Chinach i w Polsce stosują ten produkt z powodzeniem, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − four =