Koniec z operacjami, czyli Rhino Correct

Nie każdy z nas otrzymał od natury w darze piękny nos. Niektórzy ludzie przez całe życie cierpią, ponieważ ich nos jest za duży, zakrzywiony lub ma dziwaczny kształt. Do niedawna jedynym wyjściem z tej sytuacji była operacja plastyczna.

Zanim trafiliśmy na salę operacyjną, trzeba było:

 • dostarczyć wyniki setek badań, potwierdzających, że operacja przebiegnie bez komplikacji,
 • stawić się na kilku płatnych konsultacjach z chirurgiem,
 • na jakiś czas wziąć urlop w pracy.

Niestety nawet doświadczony lekarz nie mógł udzielić nam 100% gwarancji, że w trakcie zabiegu nie dojdzie do komplikacji. Podczas usuwania garbu na nosie, bądź zabiegu korekcji kształtu nosa, mogą wystąpić silne krwotoki, które trudno jest zatamować. Może także dojść do uszkodzenia wewnętrznej ścianki nosa lub jej przebicia, a także złamania kości nosa, mogą też pojawić się krwiste czyraki, itp.

Cudowna szyna wykonana z orthogel

Teraz by na zawsze zmienić swój wygląd oraz poprawić kształt nosa, nie musisz kłaść się na stół operacyjny, ponieważ istnieje unikatowy aparat wykonany z materiału o nazwie orthogel – Rhino Correct.

Ta wyjątkowa szyna to dość miękki, elastyczny odlew, który można nałożyć na nos. Materiał, z którego go wykonano, jest hipoalergiczny, dzięki czemu mogą go stosować nawet osoby, które zdradzają symptomy podwyższonej wrażliwości na materiały syntetyczne.

Klips:

 • waży 15 gram,
 • jest dość elastyczny, a także wytrzymały,
 • przypomina szynę medyczną.

Idealny nos bez operacji – to efekt, jaki pojawi się w wyniku noszenia Rhino-Correct przez kilka miesięcy

Aby osiągnąć upragniony efekt, nie trzeba konsultować się z lekarzem. Oczywiście należy stosować się do zaleceń dotyczących korzystania z szyny, która pozwala na osiągnięcie niebywałych efektów w warunkach domowych. Produkt wykonany z elastycznego materiału orthogel powoduje odkształcenie chrząstki nosa: skrzydełek nosa, kości nosowych, itp.

Jeżeli szyna noszona jest codziennie przez kilka godzin, już po 30 dniach kości oraz chrząstka zaczynają zmieniać kształt i przyjmować pożądaną formę, a nos staje się bardziej atrakcyjny i zyskuje lepszy, odmieniony kształt. Zgodnie z założeniami ekspertów, którzy stworzyli ten przyrząd, dochodzi do odkształcenia chrząstki o 2 milimetry. Innymi słowy, jak wskazują opinie klientów, efekt działania tego aparatu staje się widoczny po okresie od jednego do kliku miesięcy.

Pozbądź się krzywego nosa bez operacji!

Kształt nosa o niewielkim stopniu zakrzywienia lub niemiłym dla oka kącie skrzywienia można skorygować samodzielnie. Aparat, który jest w stanie tego dokonać, to Twoja droga do idealnie pięknego nosa Twoich marzeń. Teraz to już nie sen, a rzeczywistość.

Klips posiada miękkie żelowe poduszeczki. Stojąc przed lustrem, należy wyregulować szynę w taki sposób, by to, co widzimy w lustrze odpowiadało przyszłemu kształtowi nosa, którego pragniemy.

Należy pamiętać, że produkt mogą zamawiać i kupować zarówno mężczyźni jak i kobiety bez ograniczeń. Jego stosowanie jest bezpieczne i nie wymaga podejmowania szczególnych działań ani korzystania ze specjalnych zabiegów. Szyna produkowana jest z plastiku ortopedycznego i należy ją codziennie myć ciepłą wodą z mydłem.

Wystarczy nosić produkt kilka godzin dziennie w trakcie:

 • wykonywania codziennych obowiązków,
 • treningu,
 • opieki nad dziećmi.

Korzyści płynące ze stosowania szyny Rhino Correct

Po pierwsze, nie ma konieczności poddawania się operacji plastycznej, której skutki mogą być tragiczne. Nie trzeba wydawać pieniędzy na wizyty u lekarza, dostarczać wyników badań, a ani poddawać się setkom badań lekarskich.

Oczywiście nie trzeba także kłaść się na kilka dni do szpitala, narażając tym samym na szwank swój ogólny stan zdrowia, czy też martwić się o wystąpienie komplikacji. Szyna jest w stanie usunąć defekty kości nosa na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy.

Ten klips:

 • jest bezpieczny,
 • nie wywołuje uczucia dyskomfortu,
 • jest niedrogi,
 • może być stosowany bez konsultacji z lekarzem.

Szyna na nos Rhino Correct zyskuje popularność na całym świecie. Obecnie jej sława rośnie również w Polsce.

Cechy i ograniczenia aparatu do korekcji nosa

Pacjent, który zdecyduje się skorzystać z tej szyny, musi mieć świadomość, że poważne urazy nosa, które pojawiły się np. w wyniku złamania, wypadku czy nieudanej operacji wykluczają stosowanie tego aparatu. Jeżeli podczas kichnięcia lub kaszlnięcia aparat przesunie się na bok, należy natychmiast ustawić go we właściwej pozycji. W przeciwnym razie będzie miał niekorzystny wpływ na kształt nosa, co jest zdecydowanie niepożądane. Poza tym nie istnieją inne przeciwwskazania do stosowania supernowoczesnego aparatu Rhino Correct w domu!

Pamiętaj, że chirurdzy plastyczni zawsze chętnie skorzystają z okazji, by zarobić dodatkowe pieniądze. Dlatego przekonają Cię do operacji korekcji nosa, nie ostrzegając o tragicznych skutkach.

Natomiast aparat Rhino Correct można stosować bez obaw – nie ma przeciwwskazań, jest on także niedrogi, co oznacza, że stanowi idealny sposób, by w zaledwie kilka miesięcy skorygować kształt nosa, który jest źródłem Twojej frustracji i niezadowolenia z własnego wyglądu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 − 1 =