Psorifix. Innowacja w walce z łuszczycą

Według danych z roku 2016 ponad 4% populacji całej planety cierpi z powodu łuszczycy. Ten delikatny problem coraz częściej dotyczy ludzi młodych. Statystyki wskazują, że 7 na 10 osób, które chorują na łuszczycę, ma mniej niż 25 lat.

Czym jest łuszczyca?

Rybia łuska (druga nazwa) objawia się swędzącymi plamami na skórze, które przybierają szkarłatne zabarwienie i pokrywają się szarobiałym nalotem. Jeżeli nie zostanie podjęte leczenie, choroba szybko się rozprzestrzenia i obejmuje coraz większe powierzchnie skóry.

Powodem rozwoju choroby mogą być zaburzenia gospodarki hormonalnej oraz nieprawidłowe funkcjonowanie gruczołów dokrewnych, układu immunologicznego i nerwowego, a także predyspozycje genetyczne.

Łuszczyca nie przenosi się drogą kropelkową, nie można też zarazić się nią w wyniku kontaktów bezpośrednich czy seksualnych

Łuszczyca ma poważny, negatywny wpływ na jakość życia chorego, gdyż sprawia, że eksponowanie objętych chorobą obszarów skóry lub wizyta na plaży stają się prawdziwym problem ze względu na obawy przed negatywną reakcją otoczenia. Smutna prawda jest taka, że łuszczyca jest niemalże nieuleczalna. Nawet długotrwałe okresy remisji nie stanowią gwarancji, że choroba nie powróci.

Skuteczne rozwiązanie problemu

Europejscy naukowcy opracowali rewolucyjny lek i wydali śmiałe oświadczenie, że łuszczycę można wyleczyć! Nie trzeba w tym celu stosować drogich maści hormonalnych ani torturować się bolesnymi zabiegami dermatologicznymi. Wystarczy poddać się kuracji leczniczej lekiem o nazwie Psorifix, który jest łatwy w użyciu, przynosi szybkie efekty, jest dobrze tolerowany przez organizm i niedrogi, a jego skuteczność potwierdzono klinicznie.

Podczas tekstów klinicznych Psorifix wykazał się niebywałą skutecznością działania. U osób chorych na łuszczycę znika uczucie swędzenia, objawy stanu zapalnego, opuchlizna, zaczerwienienie oraz uczucie pieczenia, a co najważniejsze skóra oczyszcza się z plam.

Mechanizm działania Psorifix

Sprej blokuje gromadzenie się białych krwinek w okolicy stanu zapalnego oraz uwalnia enzymy lizosomowe oraz związki przeciwzapalne. Substancje czynne zawarte w leku hamują fagocytozę, obniżają poziom podatności naczyń krwionośnych oraz tkanek na uszkodzenia, a także zapobiegają powstawaniu opuchlizny. Po zakończeniu pełnej kuracji, która trwa od 2 do 4 tygodni (zależnie od przebiegu choroby), następuje widoczna poprawa stanu zdrowia pacjenta.

Około 7-10 dnia zmniejsza się zasięg stanu zapalnego, łuski i grudki ulegają spłaszczeniu, a łuszczenie skóry zostaje zahamowane. Dnia 14-15, u 35% pacjentów znikają objawy łuszczycy. Dnia 20-21, liczba osób, u których zanikają plamy świadczące o stanie zapalnym, przekracza 50%.

Ze względu na organiczny skład leku, nie ma przeciwwskazań do jego stosowania i nie wywołuje efektów ubocznych.

Psorifix to bardzo skuteczny produkt, dobrze tolerowany przez pacjentów. Jego aplikowanie jest proste i jest on zalecany w celu leczenia zewnętrznych objawów łuszczycy.

Substancje czynne spreju Psorifix:

  • Miód pszczeli. Łagodzi rogowca dłoni i stóp oraz ból, a także swędzenie i reguluje funkcjonowanie stawów.
  • Obniża ryzyko wystąpienia infekcji bakteryjnej w miejscach objętych stanem zapalnym oraz ułatwia prawidłową absorpcję leku poprzez zewnętrzne warstwy skóry.
  • Olejek z Jatropha Podagrica. Ma silne działanie przeciwzapalne, poprawia funkcjonowanie gruczołów łojowych, zmiękczająca i nawilża skórę.
  • Olejek lawendowy. Poprawia elastyczność skóry, ma silne właściwości antyoksydacyjne oraz pobudza procesy regeneracyjne w skórze, dostarczając jej witamin i minerałów.
  • Olejek eukaliptusowy. Ma działanie lecznicze, łagodzi swędzenie oraz uczucie dyskomfortu.
  • Ekstrakt z bodziszka. To najlepszy naturalny środek odkażający do stosowania na skórę.
  • Witamina A, eugenol, cytronelol. Stymulują metabolizm komórkowy oraz blokują procesy podziału zarażonych komórek.

Zalecany sposób stosowania spreju Psorifix

Przed zastosowaniem spreju na miejsca objęte chorobą, należy je umyć ciepłą wodą oraz osuszyć chusteczką materiałową. Buteleczkę ze sprejem należy wstrząsnąć, skierować strumień na miejsca zmienione chorobowo, zachowując odstęp od skóry w wysokości 10-15 cm. Następnie należy rozpylić sprej. Czas działania Psorifix to 15-20 minut. Po tym czasie, pozostałości spreju można usunąć ręcznikiem papierowym. Czynności te należy powtarzać dwa razy dziennie. Najlepiej aplikować sprej rano i wieczorem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten + 1 =