Psoridex: siła natury w walce z łuszczycą

Łuszczyca to znana choroba skóry, która dotyka około 4% populacji całego globu. Zapadają na nią zarówno kobiety jak i mężczyźni. Według statystyk, ponad 70% pacjentów nie ukończyło jeszcze 20 roku życia, a co roku choroba atakuje co raz młodsze osoby. Problem ten jest źródłem fizycznego i emocjonalnego cierpienia, dlatego też osoby chore na łuszczycę marzą o odnalezieniu skutecznego leku, który pomógłby im uniknąć nawrotów choroby oraz doświadczyć zmian na lepsze.

Psoridex to lek, którego działanie opiera się na sile naturalnych olejków. Różni się od większości leków, które ma do zaoferowania współczesny przemysł farmaceutyczny. Pacjenci odczuwają poprawę już po pierwszym użyciu produktu.

Psoridex oznacza:

 • udowodnioną skuteczność,
 • znany sposób, by powstrzymać chorobę oraz jej nawroty,
 • szybki i widoczny efekt.

Lek można kupić bez recepty. Powstrzymuje rozwój choroby i zapobiega jej rozprzestrzenianiu się na inne komórki skóry. Pomaga nawet tym pacjentom, u których choroba ma ostry przebieg. Skuteczność leku uwidacznia się już po pierwszym użyciu, a jego systematyczne stosowanie pozwala całkowicie pozbyć się łusek ze skóry.

Substancje czynne zawarte w Psoridex

Lek produkowany jest z olejków i innych substancji pochodzenia naturalnego. Odżywiają i nawilżają skórę pacjenta, wywołując efekt przeciwdrobnoustrojowy oraz oczyszczający. W składzie leku nie ma hormonów, ponieważ ich oddziaływanie na organizm ludzki jest dyskusyjne i wciąż nie zostało w pełni zbadane.

Produkt zawiera następujące substancje czynne:

 • Olej słonecznikowy – łagodzi swędzenie i dyskomfort w miejscach, gdzie występują zmiany chorobowe, zapobiega nadmiernemu rogowaceniu skóry.
 • Parafina (organiczny olej mineralny) – zmiękcza skórę i pobudza zdolność komórek do regeneracji. Sprzyja lepszemu wchłanianiu innych substancji czynnych.
 • Olej z dzikiej róży – złuszcza martwy naskórek i przyspiesza procesy gojenia zmienionych chorobą obszarów skóry. Dzika róża to źródło kwasu askorbinowego, a takż
  e witaminy A oraz E. Substancje te normalizują metabolizm, wzmacniają odporność, leczą stan zapalny oraz redukują opuchliznę.
 • Olejek migdałowy – dzięki zawartości dużej liczby zdrowych substancji ma pozytywny wpływ na stan skóry. Ten naturalny olejek zawiera tokoferol, czasami nazywany „eliksirem młodości“, witaminy A i F, a także z grupy B. Olejek migdałowy jest bogaty w takie mikroelementy jak wapń, magnez, żelazo, cynk i fosfor. Łagodnie nawilża oraz odżywia obszary skóry, w których występuje nadmierne rogowacenie oraz łagodzi stan zapalny.
 • Olej z kiełków pszenicy – jest źródłem witaminy A, E, D, PP oraz witamin z grupy B. Działa wzmacniająco na skórę, pobudza procesy regeneracyjne oraz usuwa martwe fragmenty skóry: naskórek i komórki keratynowe. Łagodzi swędzenie oraz ból pojawiający się w obszarach zajętych chorobą. Nie ma przeciwwskazań do jego stosowania i nie wywołuje podrażnień.
 • Analgetyki – mają działanie przeciwdrobnoustrojowe, regulują procesy metaboliczne zachodzące na poziomie komórkowym oraz eliminują dyskomfort, jaki towarzyszy łuszczycy. Ta grupa składników zawiera butylowany hydroksytoluen, palmitynian askorbylowy, eugenol, geraniol i inne.

Opinie ekspertów

Osoby cierpiące na łuszczycę doświadczają problemów nie tylko w sferze fizycznej ale i emocjonalnej. Choroba sprawia, że trudno im uczestniczyć w życiu społecznym i zawodowym. Niemijające swędzenie nie pozwala im właściwie wypocząć i zaburza sen, a zmiany na skórze dłoni mogą być źródłem problemów w pracy.

Praktyka kliniczna dostarcza dowodów na to, że stosowanie Psoridex jest w stanie zapobiec nawrotom choroby w 93% przypadków. Zarówno pacjenci, u których choroba ma przebieg łagodny, jak i osoby, których stan jest poważny doznają znaczącej poprawy.

Zamawiając ten lek, dokonujesz słusznego wyboru, który przybliży Cię do życia bez bólu, swędzenia i stałego lęku, że choroba powróci, a także pozwoli żyć jego pełnią. Produkt dostępny jest na całym świecie: w Europie, w Polsce i w innych krajach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × five =