ProstaStop Polska ile kosztuje, gdzie kupic, efekty: jak rozpoznać zagrożenie na czas?

Tylko jeden krok dzieli częste oddawanie moczu od raka prostaty. Leczenie zapalenia prostaty ProstaStop Polska – skład, efekty, skutki uboczne, jak stosować

Specjalista w dziedzinie urologii

Elżbieta Andrzejewicz

Pierwsza kobieta urolog-androlog, ekspertka w dziedzinie prokreacji, badaczka w centrum andrologii, urologii i radiologii interwencyjnej.

Doświadczenie zawodowe: ponad 30 lat.

Pierwsze objawy zapalenia prostaty:

  • Częste oddawanie moczu
  • Zmniejszenie potencji (zaburzenia erekcji)
  • Dolegliwości podczas oddawania moczu
  • Dyskomfort lub ból brzucha i dolnej części pleców

W początkowym stadium choroba może przebiegać bezobjawowo, ale zmniejszenie potencji i dyskomfort podczas oddawania moczu to pierwsze ostrzeżenie, że rozwija się choroba. Ważne jest to, by nie odkładać leczenia na później. Impotencja to tylko najłagodniejszy skutek tej choroby. Najgroźniejszym jest gruczolak prostaty, który często przeradza się w raka.

A zatem zapalenie prostaty stanowi zagrożenie dla mężczyzn, przede wszystkim:

Impotencja – gruczolak stercza – rak prostaty

Impotencja występuje w 100% przypadków, tj. każdy mężczyzna cierpiący na zapalenie prostaty staje się impotentem. Niekiedy wcześniej, innym razem później, ale we wszystkich przypadkach.

Rak gruczołu krokowego pojawia się zaawansowanych stadiach zapalenia prostaty. Mężczyźni, którzy nie leczą tej choroby, igrają z ogniem. Jeśli chcesz żyć długo i mieć porządny wzwód, musisz leczyć zapalenie prostaty. Musisz i to jak najszybciej.

Problem polega na tym, że większość mężczyzn nie poprosi lekarza o pomoc. Niektórzy bagatelizują chorobę jako niegroźną, inni są zażenowani. W rezultacie pacjenci po prostu ignorują swój stan zdrowia. W większości przypadków udają się do lekarza, gdy jest zbyt późno, a rakotwórczy guz zaczął się już rozwijać.

Należy pamiętać, że zapalenie prostaty to choroba zagrażająca życiu, a największe niebezpieczeństwo stanowi rozwój rakotwórczego guza prostaty. Ten nierzadko prowadzi do śmierci. Bez kontroli i leczenia choroba postępuje bardzo szybko i w ciągu roku albo 2 lat tworzy się rak.

Niemniej teraz mężczyźni mają okazję pozbyć się tej choroby na zawsze bez konieczności odbywania regularnych wizyt u lekarza.

W roku 2017 na rynku pojawił się rewolucyjny preparat, który przywraca funkcje prostaty w bardzo krótkim czasie, usuwając stan zapalny i lecząc nawet chroniczne zapalenie stercza, a tym samym zwiększając potencję i czas trwania stosunku płciowego. Preparat ten nazywa się PROSTASTOP. Produkt jest dostępny w przystępnej cenie, a produkcja odbywa się w naszym kraju, choć w jego opracowywaniu brali udział także lekarze z Niemiec i Francji.

W 2017 roku przeprowadzono urologiczne były badania naukowe. Centrum prasowe opublikowało następujące wyniki:

  1. Skuteczność PROSTASTOP szacowana w oparciu o standardowe metody (liczba osób, u których choroba została wyleczona spośród łącznej liczby 100 osób, które poddały się leczeniu) plasuje się na poziomie 85%.
  2. Objawy choroby nie powracały nawet po zaprzestaniu leczenia (obserwacja prowadzona była na przestrzeni 6 miesięcy) w 87% przypadków.
  3. Po pierwszym tygodniu leczenia wszyscy pacjenci zauważyli znaczny wzrost libido i potencji.
  4. Preparat pomógł przedłużyć czas trwania współżycia seksualnego w 82% przypadków.
  5. Nie wystąpiły efekty uboczne ani reakcje alergiczne.
  6. Rewolucyjny preparat PROSTASTOP został uznany za główną broń w walce z zapaleniem prostaty.

Opinia eksperta. Co to jest ProstaStop, instrukcja obsługi

Grzegorz Wasilewski

Urolog, androlog

Doświadczenie zawodowe: ponad 45 lat.

Do 2017 roku nie istniał żaden skuteczny i łatwo dostępny lek na zapalenie prostaty. Doprowadziło to do pewnych nieoczekiwanych konsekwencji – u 45% populacji dorosłych mężczyzn rozwinęła się choroba, a najbardziej przerażające jest to, że 30% pacjentów to osoby młode. PROSTASTOP – rewolucja w leczeniu zapalenia prostaty – to prawdziwe panaceum. Skuteczność tych kapsułek została udowodniona w praktyce w Polsce i całej Europie. Wyjątkowy skład tego preparatu oraz żywe komórki odkryte przez naukowców sprawiły, że PROSTASTOP stał się niezastąpiony w leczeniu zapalenia prostaty.

Lek przebadano klinicznie. Wyniki zszokowały ekspertów w dziedzinie urologii. Około 98% pacjentów wyzdrowiało i nie doświadczyło nawrotu choroby. U innych ustąpiły objawy i stan zapalny gruczołu krokowego. Jednakże u 2% pacjentów choroba powróciła, lecz ponownie zniknęła po kolejnej kuracji kapsułkami PROSTASTOP.

Dzięki połączeniu unikatowych składników PROSTASTOP wywołuje znaczny wzrost potencji oraz wydłużenie czasu trwania stosunku płciowego.

PROSTASTOP jest skuteczny również dlatego, że działa kompleksowo. Wywołuje fenomenalny efekt leczenia całego męskiego układu moczowo-płciowego. Innymi słowy po zakończeniu leczenia organizm mężczyzn zaczyna funkcjonować, jak gdyby znów mieli 25 lat. Właśnie dlatego polecam go absolutnie wszystkim mężczyznom. Nawet jeśli nie cierpisz na zapalenie prostaty, produkt można z powodzeniem stosować w ramach profilaktyki, a przy tym jako środek pobudzający potencję.

Produkt uzyskał certyfikację nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Badania potwierdziły dane zgromadzone w Polsce. We Francji przypadków wyleczenia było nawet więcej.

Obecnie PROSTASTOP dostępny jest wyłącznie na zamówienie składane na stronie internetowej projektu. Wielokrotnie próbowaliśmy wprowadzić go do sprzedaży w sieciach farmaceutycznych, jednak im zależy jedynie na maksymalnie wysokich cenach i chcą sprzedawać produkt kilkukrotnie drożej niż my sobie tego życzymy. Instytut Urologii to organizacja non-profit, nie jesteśmy nastawieni na zysk. Naszym celem nie jest wzbogacenie się. My chcemy, żeby ten lek był dostępny dla wszystkich. Sprzedajmy go za cenę poniżej kosztów produkcyjnych, różnicę wyrównując w ramach eksportu. Z kolei głównym celem sieci farmaceutycznych jest generowanie zysków. Dlatego nasze podejście do cen diametralnie się różni.

Gdzie kupic ProstaStop, ile kosztuje, jak zamówić, cena apteka, allegro, rossmann

Oferta! Zwycięstwo w walce z zapaleniem prostaty! Możesz kupić PROSTASTOP z rabatem 50%

ProstaStop – opinie użytkowników, forum, komentarze

Filip Wieńkowski

Zamówiłem to jakiś miesiąc temu i już po pierwszym tygodniu widzę efekty. Już myślałem o operacji, a teraz zupełnie o tym zapomniałem. Mam 54 lata, ale czuję się, jakbym miał 34, zupełnie się tego nie spodziewałem 🙂

Jan Grzegorkiewicz

Potwierdzam! Ten produkt jest super! Kupiłem go niedawno, półtora miesiąca temu i od tamtej pory zapomniałem o problemach. Zupełnie wyleczyłem zapalenie prostaty, choć wcześniej mi się nie udawało, moja erekcja jest dużo lepsza, a ochota na seks zdecydowanie większa! Polecam każdemu, zwłaszcza mężczyznom powyżej 40-tki! Dziękuję, PROSTASTOP.

Marcin

Chłopaki, nie odkładajcie leczenia zapalenia prostaty na później, to groźna choroba, która prowadzi do raka prostaty. Tak było z moim wujkiem, dlatego ja poszedłem do lekarza, jak tylko poczułem ból. Ale od roku efektów brak. Zdecydowanie wypróbuję PROSTASTOP!

Lech Lewański

Lech Lewański Przez ostatnie pół roku miałam bóle prostaty, chodziłem na masaże, brałem tabletki, ale ból zawsze powracał. Dzięki PROSTASTOP problem rozwiązał się w ciągu 2 tygodni, już kompletnie zapomniałem o prostacie, chociaż lekarze sugerowali, że u mnie to już stan przewlekły.

Marek

Zacząłem od renowomanego leku Afala, brałem go, tak jak mi lekarz zalecił przez 2 miesiące, ale to nic nie pomagało. Nie czułem się wcale lepiej i zacząłem coraz częściej i częściej chodzić do łazienki. W ogóle nie było żadnego efektu. Potem w internecie znalazłam nieco informacji o PROSTASTOP. Postanowiłem go wypróbować, jako że leki tak czy owak mi nie pomogły 🙂 Jak widać leki w ogóle nie mogą nam pomóc, a PROSTASTOP rozwiązał problem całkowicie i to szybko!

Bartłomiej Gawroński

Nigdy nie sądziłem, że usłyszę taką diagnozę. Dla młodego mężczyzny to oznacza koniec pewności siebie i życia seksualnego. Nie poddawałem się i poddałem się kompleksowemu leczeniu. Trwało to długo, ale w końcu PROSTASTOP pomógł mi! Nie spodziewałem się tego, ale zadział stosunkowo szybko i skutecznie.

Paweł Drężek

Efekt gwarantowany. Ja też wypróbowałem. Na początku brałem sporo antybiotyków, chodziłem na masaż i tak sam się leczyłem przez bardzo długi czas. Ale po kilku miesiącach bóle prostaty wracały. Wszystko się zmieniło po kuracji z PROSTASTOP. 4 miesiące temu zapomniałem, że kiedykolwiek cierpiałem na zapalenie prostaty.

Radek Białczak

Chłopaki, to jest koszmar. Mam zapalenie prostaty od 5 lat. Choroba zaostrza się 10 razy w roku! Jak tylko poczuję lekki chłodek, wszystkie objawy wracają. Byłem u lekarza, przepisał mi leczenie antybiotykami, ale one nie pomagają. Mój stan poprawia się na krótką chwilę, a potem wszystko zaczyna się od początku! Nie chcę znów brać antybiotyków, myślę, że mój organizm nie może już tego znieść. Myślicie, ze PROSTASTOP mi pomoże?

Michał

Ja leczyłem zapalenie prostaty „Vitafonem“, kupiłem go w 2000 roku. Potem ćwiczyłem, żeby zmniejszyć zator w obszarze miednicy, pomogło, ale po jakimś czasie objawy powróciły. A po kurcaji z PROSTASTOP, problem zniknął na dobre.

Elżbieta

Mój mąż też miał problemy. Od dawna starał się je rozwiązać, ale nic z tego. Lekarz powiedział mu, że bakterie wywołujące zapalenie prostaty nie reagują już na antybiotyki, które przyjmował. Zalecił mu PROSTASTOP. W podziękowaniu mąż później zaniósł mu butelkę whisky.

Łukasz

Zapytałem lekarza, co myśli o PROSTASTOP. Powiedział, że na razie nie może mi jeszcze nic powiedzieć, ale chętnie zobaczyłby efekt, gdybym zdecydował się wypróbować. Moje wyniki były zachwycające, wyleczyłem zapalenie prostaty, a lekarz nie miał się do czego przyczepić…

Szymon Kowalczyk

PROSTASTOP nie ma sobie równych na rynku. Chroni przed rakiem To jedyny produkt o 100% skuteczności. Wypróbowałem jego działanie na sobie i pomógł też moim dwóm kolego. Z pewnością nie jest to tylko moja subiektywna opinia, skoro wyleczył kilka osób.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + twenty =