Plaster ProstaPlast dba o męskie zdrowie

Kiedy mężczyzna osiąga określony wiek, zaczyna zapadać na różne choroby oraz doświadcza stresu, w większości przypadków zaczynają doskwierać mu nieprzyjemne odczucia, których źródłem jest układ moczowy. Symptomy mogą być różne, ale wszystkie są jednakowo nieprzyjemne.

Jakie objawy świadczą o pogorszeniu stanu zdrowia mężczyzny?

W życiu zapadamy na wiele chorób, jednak istnieje szereg przykrych dolegliwości, które są szczególnie bolesne, a nawet wywołują strach wśród mężczyzn, pragnących zachować zdrowie, młodość i potencję.

Poniższe zmiany w funkcjonowaniu organizmu są źródłem niepokoju i stresu wśród mężczyzn:

 • Zaburzenia snu i przymusowe nocne wizyty w toalecie.
 • Nagłe uczucie osłabienia lub zmęczenia pojawiające się podczas wykonywania zwyczajnych prac fizycznych czy treningów.
 • Bóle i obrzmienia w okolicach miednicy.
 • Spadek libido lub skrócenie czasu trwania stosunku, a nawet niemożność osiągnięcia wytrysku.

Kiedy pojawiają się tego typu objawy, niektórzy mają nadzieję, że wszystko minie samo i jakoś wróci do normy, inni zaczynają panikować i próbują wszelkich produktów, które zapamiętali z reklam, albo też słuchają rad o „konwencjonalnych metodach” od znajomych, a jeszcze inni chodzą od jednego lekarza do drugiego. W większości przypadków podjęte starania lub ich brak nie przynoszą pozytywnych efektów lub jedynie krótkotrwałą poprawę zdrowia, które następnie pogarsza się jeszcze bardziej niż wcześniej. Tak czy inaczej szkoda na to czasu i pieniędzy. Współczesna medycyna oferuje prostą metodę walki z męskimi przypadłościami – ProstaPlast – łatwo ją stosować i nie trzeba przy tym poddawać się skomplikowanym zabiegom  medycznym.

Składniki plastrów ProstaPlast

Substancje czynne wchodzące w skład plastrów nie są preparatami medycznymi. Ich skuteczność wywodzi się z zastosowania tradycyjnych ziół używanych w leczeniu dróg moczowych. Składniki ProstaPlast wzajemnie potęgują swoje działanie, podczas gdy wszystkie substancje czynne uczestniczą we wstępnej aktywizacji pozostałych składników leku.

Składniki zastosowane w roztworze naniesionym na plaster to między innymi:

 • powszechnie znana przyprawa – cynamon, jest naturalnym środkiem odkażającym, który działa także pobudzająco na libido;
 • cebulki piżmaczka łagodzą napięcie nerwowe i regulują funkcjonowanie układu moczowego;
 • babka zwyczajna przeciwdziała skurczom mięśni i poprawia krążenie krwi, również w narządach rozrodczych;
 • Logisticum to produkt stosowany w lekach na żylaki, który zapobiega skurczom i formowaniu się zakrzepów krwi;
 • korzenie grzebyku mają właściwości odkażające, jest to naturalny antybiotyk;
 • borneol, pozyskiwany z kory drzewa kamforowego, pozytywnie wpływa na układ nerwowy i krążenia oraz łagodzi ból;
 • krokosz barwierski (dziki szafran) w formie ziół z miodem pobudza krążenie i rozluźnia mięśnie.

Zastosowana metoda produkcji umożliwia wchłaniane składników produktu przez skórę. Zostały one umieszczone na plastrze za pomocą substancji klejących organicznego pochodzenia.

Zalety ProstaPlast

Główną zaletą plastra jest zastosowanie substancji, których działanie i skuteczność potwierdzają wyniki badań. Wszystkie składniki produktu nie tylko znajdują zastosowanie we współczesnej medycynie, lecz są również wpisane do oficjalnych katalogów medycznych, co świadczy o ich skuteczności.

Przyjmowanie leku poprzez aplikowanie go na powierzchnię skóry jest zwykle mniej inwazyjną metodą niż zażywanie tabletek czy przyjmowanie zastrzyków. Po pierwsze nie dochodzi do zaburzenia funkcjonowania układu trawiennego, a po drugie produkt dostaje się do krwioobiegu stopniowo, przenikając przez naczynia włosowate, a nie w formie zastrzyku domięśniowego lub dożylnego.

Jak prawidłowo stosować plaster

Leczniczy wpływ plastra rozpoczyna się w momencie przyklejenia go bezpośrednio na suchą skórę w okolicy pępka (obok a nie na samym pępku) w najdogodniejszym miejscu. Wskazane jest, by plaster nie ocierał się np. o ubranie i nie był przesuwany przez pasek oraz pozostał w tej samej pozycji przez 72 godziny (3 dni).

Aby umyć plaster, można go zdjąć, a następnie przykleić ponownie po dokładnym osuszeniu. Jakość substancji klejącej pozwala na wielokrotne aplikowanie plastra.

Następnie należy odczekać 24 godziny przed przyklejeniem nowego plastra.

Odczuwalny i niemijający efekt działania produktu pojawia się po dwóch (czasami trzech) tygodniach stosowania. Długość kuracji zależy od indywidualnej reakcji na działanie lecznicze plastrów oraz stopnia zaawansowania choroby. Można jednak stosować plastry przez dłuższy okres czasu, by w pełni pozbyć się objawów chorobowych.

Opinie na temat naturalnych plastrów leczniczych ProstaPlast pochodzą od osób z różnych krajów, gdyż niezawodność i łatwość użycia tego innowacyjnego produktu sprawiła, że zyskał on ogromną popularność na całym świecie. Możesz zamówić ten produkt z niemalże każdego zakątka ziemi, choć ostatnio zyskuje on coraz więcej zwolenników także w Polsce. ProstaPlast zalecany jest mężczyznom, którzy dbają zarówno o własne zdrowie jak i dobre samopoczucie swojej rodziny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × five =