Motion Mat Polska, cena, komentarze, jak stosować – mata do masażu – akupunktury

Motion Mat efekty, cena, forum, jak stosować, opinie

Motion Mat opinie, jak stosować, gdzie kupić, co to jest

Motion Mat gdzie kupić, co to jest, cena skupu, Polska

Motion Mat opinie, efekty, cena, Polska, komentarze

Wiele osób rezygnuje z farmakoterapii i coraz bardziej skłania się ku medycynie alternatywnej i masażu, który jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia i profilaktyki różnych schorzeń. W takim przypadku wcale nie trzeba kontaktować się z profesjonalnymi masażystami. Współczesny przemysł medyczny produkuje szeroką gamę urządzeń do masażu do użytku domowego, takich jak aplikator podkładek do masażu pleców Motion Mat.

W tym artykule dowiesz się co to jest Motion Mat, jak stosować według powstania, gdzie kupić Motion Mat w Polska, jak złożyć zamówienie, jaka jest cena skupu produktu, a także przeczytać recenzje, komentarze i opinie o Motion Mat na forum.

Jak to działa Motion Mat?

Mata masująca Motion Mat łagodzi skurcze mięśni, łagodzi ból, zapewnia szybki i całkowity odpoczynek po pracowitym dniu, odpręża po zajęciach sportowych i fitness, zwiększa wydolność i witalność, normalizuje sen i metabolizm oraz poprawia nastrój. Aby uzyskać efekt odprężenia, wystarczy położyć się na 15 do 30 minut lub postawić na nim stopy.

Efekty Motion Mat:

  • Dla osób prowadzących nieaktywny, siedzący tryb życia
  • Ten masażer pomoże rozładować napięcie, złagodzi stres, rozluźni mięśnie i złagodzi zmęczenie
  • Regularne stosowanie aplikatora pomoże w normalizacji snu
  • Mata igłowa poprawia krążenie krwi i limfy, zmniejszając w ten sposób obrzęk i stan zapalny skóry i tkanek
  • Aplikator kuzniecow dobrze radzi sobie z bólem o różnej etiologii (ból głowy, ból w dolnej części pleców, szyi, nóg, bóle stawów)
  • Masażer akupunkturowy polecany do stosowania w przypadku cellulitu. Przeciwwskazaniami do stosowania zestawu są złośliwe formacje na skórze, uszkodzenie skóry w miejscu stosowania, wysoka temperatura oraz złe samopoczucie

Zalecane są codzienne zabiegi do 20 minut.

Zaleta Motion Mat

Cechy maty do masażu Motion Mat na plecy

  • Piankowa podstawa umożliwia zrolowanie produktu i dociśnięcie go do dowolnej części ciała (kończyny górne lub dolne, kolana, łokcie, głowa itp.)
  • Element igłowy o specjalnym kształcie. Taki kształt chroni skórę przed głębokim wnikaniem igieł, zapewniając delikatny efekt masażu
  • Do produkcji mat do masażu akupunkturowego używa się sprawdzonych, nietoksycznych, odpornych na ścieranie materiałów

Zaleca się wykonywanie zabiegów przed snem, dzięki czemu sen będzie bardziej spokojny, głęboki i regenerujący. Regularne stosowanie Motion Mat poprawia krążenie krwi, łagodzi zmęczenie, normalizuje sen, co z kolei pomaga złagodzić napięcie nerwowe, łagodzi bóle mięśni pleców, stawów i kręgosłupa.

338 PLN

169 PLN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + fifteen =