MagnuFuel – urządzenie wspomagające redukcję zużycia i emisji paliwa

Każdy rodzaj paliwa, niezależnie od sposobu jego przechowywania i transportu, ma tendencję do zmiany gęstości w zależności od temperatury i wilgotności powietrza.

Pod wpływem tych zewnętrznych czynników środowiskowych objętość paliwa może być większa lub mniejsza (z powodu ekspansji i kurczenia się cząsteczek).

Cząsteczki węglowodorów, które są podstawą jakiegokolwiek paliwa, zaczynają oddziaływać ze sobą ściśle, tworząc grupy molekularne – tak zwane “grudki molekularne” lub “skrzepy”. Te “molekuły molekularne” nie mogą być całkowicie spalone, ponieważ niektóre z nich nie są wzbogacone w tlen.

Zasada MagnuFuel

Kiedy paliwo przechodzi przez obszar, na którym jest zainstalowany system MagnuFuel, “skrzepy” dzielą się na oddzielne cząsteczki. Wynika to z faktu, że urządzenie inżynieryjne wytwarza fale rezonansu magnetycznego, rozpraszając tym samym strefy pęcherzy molekularnych, ładując poszczególne cząsteczki pozytywnie. Tak więc cząsteczki tlenu oddziałują ze wszystkimi cząsteczkami paliwa, co umożliwia całkowite wypalenie mieszaniny paliwowo-powietrznych.

Efektem tego procesu jest zmniejszenie zużycia paliwa i emisji szkodliwych substancji.

Główne składniki urządzenia MagnuFuel

Głównymi elementami urządzenia MagnuFuel są para magnesów neodymowych (NdFeB).

Jakość neodymu jest uzyskiwany dzięki procesowi technologicznemu i nowoczesnemu wyposażeniu (patent Stanów Zjednoczonych).

Magnesy neodymowe innych producentów to często tylko tania imitacja; Nie mogą dać pożądanego efektu i jest to nieprzyjemna prawda.

Montaż urządzenia MagnuFuel

Montowanie urządzenia Magnufuel nie wymaga specjalnych umiejętności i wysokich kwalifikacji. Przede wszystkim należy zwrócić szczególną uwagę na wybór przewodu paliwowego, ponieważ samo urządzenie MagnuFuel musi być na nim mocowane.

Ogólnie rzecz biorąc, instalacja urządzenia MagnuFuel zostaje zredukowana do prostej sekwencji działań.

  • Otwórz maskę samochodu. Określ położenie przewodu węża i wybierz obszar, w którym zainstalujesz urządzenie.
  • Przymocuj MagnuFuel do wybranego obszaru przewodu węża. Przewód zasilający musi znajdować się pomiędzy dwiema częściami urządzenia.
  • Aby przymocować urządzenie, użyj plastikowego pierścienia dołączonego do zestawu. Zauważ, że pierścień plastikowy musi przejść przez mały otwór w środku urządzenia. Dokręć mocno i, jeśli to konieczne, usuń resztki wystającego plastiku nożem lub innym narzędziem tnącym.

Zakres zastosowania urządzenia MagnuFuel

Główne obszary, w których urządzenia MagnuFuel mogą być stosowane, nie są ograniczone do przemysłu motoryzacyjnego i wyposażenia pomocniczego. Urządzenie może być używane w stacjach benzynowych, w pompach paliwowych i w przemyśle rafineryjnym.

Użycie MagnuFuel nie pociąga za sobą żadnych skutków ubocznych pod względem eksploatacji pojazdu; Można bezpiecznie korzystać z każdego samochodu niezależnie od wielkości silnika i rodzaju paliwa.

Urządzenie MagnuFuel jest opatentowane, certyfikowane i zgodne z obowiązującymi normami i normami europejskimi (EN) i międzynarodowymi (ISO).

Jak pokazuje praktyka, oszczędność paliwa wynosi około 20-25% rocznie, ale pod warunkiem, że MagnuFuel jest stale stosowany.

Możesz zamówić i kupić system MagnuFuel na oficjalnej stronie producenta. Teraz urządzenie jest dostępne na wielu rynkach różnych krajów, zarówno w Europie, jak i w Azji. Łatwo jest kupić MagnuFuel we Francji lub w Rosji, w Polsce czy Wietnamie. Opinie klientów są pozytywne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 − 1 =