Jeempo. Wyjątkowy portal randkowy

Niedawno pojawił się nowy portal randkowy. Stanowi on unikalną platformę, która umożliwia ludziom z całego globu nawiązywanie kontaktów. Bez trudu możesz tu przeżyć miłe chwile, rozmawiając z interesującymi ludźmi, zawierając nowe przyjaźnie, bądź też odnajdując prawdziwą miłość.

Możliwości Jeempo

Opinie o portalu randkowym Jeempo zawierają opis wielu możliwości, z których mogą skorzystać użytkownicy. W tym serwisie możesz poznać ludzi z Twojego miasta oraz okolic lub czatować z osobami, które żyją tysiące kilometrów stąd.

Na tej stronie internetowej możesz między innymi:

 • udostępniać nowe zdjęcia: do 30 w pojedynczym albumie,
 • wypełnić kwestionariusz opisujący Twoje zainteresowania, wyznanie, stosunek do złych nawyków oraz zawierający inne informacje o Tobie (kwestionariusz zawiera 48 pytań),
 • wyświetlać profile innych użytkowników polecanych przez portal (selekcja odbywa się na podstawie Twoich zainteresowań),
 • czatować z użytkownikami, których polubiłeś (czat staje się natychmiast dostępny w prawym dolnym rogu ekranu, zatem nie da się przegapić otrzymanej wiadomości),
 • nawiązywać, odrzucać lub akceptować nowe kontakty,
 • oznaczać osoby za pomocą przycisku „lubię” i otrzymywać podobne poufne „zwierzenia”,
 • zobaczyć, ilu zalogowanych użytkowników znajduje się w pobliżu,
 • komunikować się za pomocą czatu na żywo,
 • wyszukiwać prawdziwych partnerów do rozmowy za pomocą funkcji „osoby blisko Ciebie”,
 • sprawdzić, kto odwiedzał Twoją stronę,
 • edytować swój profil w dowolnym momencie.

Jak to działa?

Aby doświadczyć wielu pozytywnych emocji płynących z poznawania nowych ludzi, musisz się jedynie zarejestrować, wypełnić kwestionariusz i dodać kilka ciekawych zdjęć. Natomiast by znaleźć nowego przyjaciela, dobrego znajomego czy bratnią duszę, wyświetlaj rekomendowane profile i zawieraj nowe znajomości. Jeśli osoba, którą chcesz poznać, wyrazi na to zgodę, możecie zacząć się komunikować. Możesz także zasygnalizować swoje zainteresowanie, używając przycisku „lubię”.

Im więcej zdjęć prześlesz na swój profil, tym większa szansa, że zostanie zauważony przez osoby z podobnymi zainteresowaniami. Jeśli aktywnie udzielasz się na swoim profilu, szybciej znajdziesz partnera do rozmowy, nowe znajomości lub związek.

Korzystając z portalu Jeempo, wiele osób umawia się na randki, wymienia doświadczeniami (czasami łatwiej podzielić się troskami z kimś, kogo dobrze nie znamy), szuka miłości swojego życia lub kobiety/mężczyzny, z którą pójdą na szybką randkę. Osoby, które chcą nawiązać luźny związek, mogą go poszukać także w specjalnej sekcji stworzonej właśnie w tym celu.

Jak się zarejestrować?

Aby poznać nowych ludzi, musisz przejść przez prosty proces rejestracji, a w specjalnym kwestionariuszu podać swoje dane:

 • płeć i miejsce zamieszkania,
 • imię (możesz też używać wymyślnego pseudonimu). Minimalna długość imienia to 2 litery, ale dozwolone są także znaki specjalne,
 • numer telefonu. Używany jest w celu dokonania rejestracji oraz weryfikacji,
 • hasło do Twojego konta.

I to już wszystko! Możesz zacząć nawiązywać kontakty! Zazwyczaj od momentu rejestracji do otrzymania pierwszej wiadomości upływa od 2 do 3 minut.

Korzystając z mediów społecznościowych, możesz także wybrać opcję szybkiej rejestracji w portalu. Po prostu kliknij ikonę serwisu, w którym posiadasz konto, wpisz swój login oraz hasło i jeśli to konieczne zezwól na udostępnianie informacji zawartych w Twoim profilu. Opinie użytkowników potwierdzają, że ta opcja jest znacznie szybsza.

Status VIP. Do czego służy?

Polski portal Jeempo oferuje możliwość aktywowania statusu Premium. Jest on dostępny w formie płatnej subskrypcji. Wysokość opłaty zależy od okresu obowiązywania subskrypcji. Status VIP wiąże się z nadaniem wielu przywilejów. Na przykład, nie każdy użytkownik może zobaczyć kto „polubił” ich profil, ale użytkownicy VIP tak. Poza tym, konto Premium pozwala odbierać i wysyłać prywatne wiadomości, anulować oznaczenie „nie” w znajomych, tworzyć nawet do 20 nowych kontaktów dziennie, a także przyciągać więcej uwagi do swojego profilu poprzez umieszczenie go na szczycie listy. Ponadto wiadomości użytkownika VIP dostarczane są w specjalny sposób, co stanowi dodatkowy bonus, ponieważ takie wiadomości czytane są jako pierwsze.

Kto odniesie korzyść z rejestracji na Jeempo?

Portal randkowy Jeempo pomoże Ci:

 • znaleźć prawdziwą i szczerą miłość,
 • rozmawiać z użytkownikami z innych miast, których wyselekcjonowano w oparciu o Twoje zainteresowaniami,
 • poznać dziewczynę lub faceta w celu nawiązania luźnej relacji lub przelotnej znajomości.

Portal randkowy Jeempo zyskuje rosnącą popularność w Polsce. Każdego dnia rejestruje się ponad 1 000 użytkowników. Spróbuj nawiązać nowe kontakty, znajdź miłość lub po prostu dziewczynę/faceta i chodź na randki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × three =