Jak zwiększyć swój osobisty magnetyzm?

Wiele osób ma naturalny magnetyzm, natomiast inni muszą go wypracować. Oto kilka rad, które mogą pomóc Ci zwiększyć wewnętrzny magnetyzm i przyciągnąć do siebie coś pozytywnego:

  • Odpocznij

Niejednokrotnie nasz plan dnia pracy i życia rodzinnego sprawia, że jesteśmy wyzuci z energii, a przez to zdecydowanie nie-magnetyczni. Daj sobie więcej dobrej jakości snu, jeśli chcesz być bogatym źródłem magnetycznej energii i generalnie czuć się lepiej.

  • Żyj naturalnie

Spędzanie więcej czasu na łonie natury – czy to w parku, czy na spacerze, albo wśród zwierząt – uwolni Twoją pozytywną energię, pomoże Ci się zrelaksować i odnaleźć równowagę.

  • Rezygnuj

Aby zyskać więcej magnetyzmu, warto pozbyć się z życia tego, co zbędne. Może to dotyczyć przedmiotów fizycznych, bałaganu w domu lub związku oraz sytuacji, które podkopują Twoje duchowe i emocjonalne samopoczucie. Zastosuj się do zaleceń Buddy i dąż w życiu do minimalizmu. Pozbywanie się nadmiaru rzeczy i bagażu emocjonalnego pozwoli Ci emanować optymalnym magnetyzmem.

  • Pokochaj to

Raz dziennie, albo w tygodniu lub w miesiącu znajdź czas, by zrobić to, co naprawdę kochasz. Nikt nie może CIĄGLE pracować. Czas poświęcony na pasję podtrzyma Twój blask i pozytywną energię wokół Ciebie, a ludzie to zauważą.

  • Słuchaj

Nasza kultura mediów społecznościowych sprawiła, że akceptowalne jest wyrażanie siebie, naszych opinii i upublicznianie prywatnych zdjęć non-stop. Wyrażenie swoich opinii jest super. Jednak wiele ludzi naturalnie ciągnie do dobrych słuchaczy. Postaraj się opowiadać trochę mniej o sobie i spróbuj posłuchać tego, co inni mówią o swoich przeżyciach – to sprawi, że więcej osób będzie chciało się do Ciebie zbliżyć. Dobry słuchacz szybko i bez wysiłku sprawia, że ludzie mają wrażenie, że ktoś ich zauważa, docenienia, a także czują się swobodnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 4 =