7 naukowych powodów, by uprawiać seks każdego dnia

  • Możetoobniżyć ryzykowystąpieniarakagruczołukrokowego.Ryzyko wystąpienia raka prostaty jest o 22% niższe u mężczyźni, którzy częściej mają wytrysk.
  • Szanse na załapanie przeziębienia są znacznie, znacznie niższe. Organizmy ludzi, którzy uprawiają seks co najmniej dwa razy w tygodniu, uwalniają więcej antygenów takich jak immunoglobulina A, pomagających zwalczać przeziębienie i grypę, więc pomyśl, jak bardzo wzmocniłoby się Twoje zdrowie, gdyby seks pojawiał się w Twoim życiu codziennie.
  • Codzienny seks pomoże Ci pozbyć się Twoich potwornych bólów menstruacyjnych. 9% grupy 1 900 kobiet korzystało z masturbacji wyłącznie po to, by pozbyć się skurczów podczas miesiączki. Nie ma możliwości, by tak wiele kobiet, które się masturbują, były w błędzie.
  • Może to sprawić, że będziesz mega płodna, jeśli starasz się o dziecko. Nowe badania opublikowane w magazynie Fertility and Sterility (Płodność i Bezpłodność) wykazały, że uprawianie seksu codziennie może pomóc przygotować układ immunologiczny na ciążę, co jest niezwykle istotne, jeśli chodzi o zwiększenie szans na urodzenie dziecka.

  • SekskażdegodniaobniżaciśnieniekrwiorazTwoją zdolność dostresowaniasię dosłowniebyleczym.Osoby, które odbyły stosunek płciowy, miały niższe ciśnienie krwi oraz lepiej reagowały na stres niż ludzie, którzy nie uprawiali seksu (masturbowali się lub uprawiali seks bez penetracji), co oznacza, że w gruncie rzeczy byli o wiele bardziej wyluzowani. To nigdy nie zawadzi.
  • Seks może sprawić, że błyśniesz prawdziwym geniuszem.Wyniki odrębnych badań wskazują, że myszy i szczury, które uprawiają więcej seksu, są o wiele mniej zestresowane, a skoro stres zaburza funkcjonowanie mózgu, to więcej seksu sprawiło, że były inteligentniejsze.
  • Zatem teoretycznie, jeśli będziesz uprawiać seks codziennie, zwiększy się Twoja płodność, będziesz żyć dłużej, nigdy nie zachorujesz i zyskasz mózg geniusza. W zasadzie seks zrobi z Ciebie superbohatera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 − six =